30.07.2020

Letní kampaň od T-Mobile a odměny pro zákazníky členských subjektů ALDR!

ALDR nabízí svým členům prostřednictvím Fóra cestovního ruchu zdarma účast na letní kampani T-Mobile, díky které získá každý zákazník s registrovanou sim kartou T-Mobile, který navštíví členský subjekt ALDR, zdarma data na 24 hodin!

Letošní léto je odlišné od těch předchozích a  značná část obyvatel tráví prázdniny v Čechách. Chtěli bychom je motivovat k cestování a poznávání nových míst i zážitků. Současně si však naše kampaň bere za cíl také pomoc lokální ekonomice přirozeným zvýšením zájmu o služby a produkty z oblasti cestování a turistiky, podpořeným právě navýšením počtu návštěvníků regionu.

 

Návštěvnici, kteří jsou zákazníky T-Mobile a v rámci kampaně navštíví zapojený subjekt, získají odměnu v podobě neomezených dat zdarma na 24 hodin.

Jak se zapojit?

Stačí se registrovat na tomto linku:

https://ceskeleto.t-mobile.cz/registrace/?_ga=2.263981964.1889294185.1595241446-1646852103.1575383211

Účast v kampani je pro zapojené subjekty zcela zdarma.

Zapojené subjekty budou prezentovány na webové stránce kampaně (www.t-mobile.cz/pomagentove), kde zobrazujeme všechna místa, která mohou zákazníci T-Mobile navštívit a získat zde datovou výhodu.

 Jediné, co je subjektů vyžadováno, je viditelné umístění plakátu s unikátním QR kódem, který si návštěvník/zákazník T-Mobile naskenuje do mobilního telefonu. Tento plakát dostane subjekt po registraci do mailu a stačí ho jen vytisknout (možno i černobíle). Je tedy důležité, aby daný subjekt měl nějaký veřejně přístupný kontaktní bod, například v podobě recepce, pokladny apod., na kterém bude moci umístit tento plakát

Všem zapojeným subjektům budou následně zaslýny mailem a poštou další komunikační materiály, které mohou použít dle svého uvážení: banner pro umístění na web, text a obrázek pro sociální sítě, sadu všeobecných POS materiálů ke kampani (plakáty, letáky).

Celá aktivita trvá do konce srpna 2020.