Seznam držitelů osvědčení Motnér ocelových lan pro zařízení osobní lanové dopravy dle Národní soustavy kvalifikací kód: 23-057-H.

 

Jméno a příjmení Místo bydliště Telefon Email Ev. číslo osvědčení Platnost

Miroslav Baum

Karlovy Vary 792229709 miroslavbaum@quick.cz MD_1700117/23-057-H 06.10.2022

Tomáš Března

Okříšky okr.Třebíč 606404185 tomasbrezna@seznam.cz MD_1700122/23-057-H 06.10.2022

Ing.Tomáš Celar

Nasavrky 777122217 t.celar@michaleksro.cz MD_1700107/23-057-H 06.10.2022

Jan Danko

Deštné v O. h. 603532087 JanDanko@seznam.cz MD_1700135/23-057-H 06.10.2022

Ivo Dvořáček

Mladé Buky 774331381 knoblauch.i@seznam.cz MD_1700134/23-057-H 06.10.2022

Milan Goč

Harrachov 602225956 lanovky@harrachov.cz MD_1700130/23-057-H 18.10.2022

Štěpán Havel

Bublava 602341226 ski@ski-bublava.cz MD_1700116/23-057-H 06.10.2022

Michal Hönig

Mikulov okr.Teplice 602180477 michal.honig@eu.agc.com MD_1700104/23-057-H 06.10.2022

Pavel Hron

Praha 774134152   MD_1700112/23-057-H 06.10.2022

David Chmelař

Harrachov 608276082 ochmelda@seznam.cz MD_1700131/23-057-H 06.10.2022

Libor Jandus

Slaný   libor.jandus@dexim.cz MD_1700114/23-057-H 06.10.2022

Vladimír Jírovec

Stachy 776602635 ladamonty@centrum.cz MD_1700121/23-057-H 06.10.2022

PhDr.Ing.Pavel Kejha

Praha 602761772 kejhap@dpp.cz MD_1700110/23-057-H 06.10.2022

Josef Košťál

Janské Lázně 602872452 ski.kostal@seznam.cz MD_1700118/23-057-H 06.10.2022

Ondřej Košťál

Janské Lázně     MD_1700120/23-057-H 06.10.2022

Martin Košťál

Janské Lázně 608826650 apbobas@seznam.cz MD_1700119/23-057-H 06.10.2022

Lukáš Koval

Baška (okr.Frýdek-Místek) 775349738 lkoval@seznam.cz MD_1700103/23-057-H 06.10.2022

Vladimír Makový

Trojanovice 722957092 vleky@centrum.cz MD_1700106/23-057-H 06.10.2022

Zdeněk Martínek

Rychnov u Jablonce n/N 603875004 z.martinek@skibizu.cz MD_1700124/23-057-H 06.10.2022

Lubomír Mejstřík

Svoboda nad Úpou   lubor.mejstrik@gmail.com MD_1700136/23-057-H 06.10.2022

Ing. Jan Mikeska

Frenštát pod Radhoštěm 603838760 info@vleky.cz MD_1700105/23-057-H 06.10.2022

Daniel Mikulka

Napajedla 734630336 mikulka@pricis.cz MD_1700129/23-057-H 18.10.2022

Jaroslav Noháč

Sulice okr. Praha-Východ 608058431 nohavicnik@centrum.cz MD_1700111/23-057-H 06.10.2022

Ing. Josef Paděra

Okříšky okr.Třebíč 602723314 paderajosef@seznam.cz MD_1700123/23-057-H 06.10.2022

Lukáš Pleskot

Heřmanův Městec

606184167 pleskotl@razdva.cz MD_1700108/23-057-H 06.10.2022

Stanislav Pricis

Napajedla 603839284 pricis@pricis.cz MD_1700128/23-057-H 18.10.2022

Karel Šliksbír

Krupka 417861524   MD_1700133/23-057-H 06.10.2022

Ing.Stanislav Trsek

Slaný 777570888 standa.trsek@dexim.cz MD_1700113/23-057-H 06.10.2022

Patr Udatný

Rokytnice n. Jizerou 603574120 udatny@rokytnice.com MD_1700126/23-057-H 06.10.2022