20.09.2019

Proběhlo školení osob pověřených činností na el. zařízení lanových drah

Ve dnech 17.-19.9.2019 proběhlo v Peci pod Sněžkou periodické školení osob pověřených činností na el. zařízení lanových drah. Celkem třídenní školení bylo naplněno do posledního místa, díky velkému zájmu provozovatelů o toto školení byla několikrát navyšována ubytovací kapacita.

 

Ve dnech 17.-19.9.2019 proběhlo v Peci pod Sněžkou periodické školení osob pověřených činností na el. zařízení lanových drah. Celkem třídenní školení bylo naplněno do posledního místa, díky velkému zájmu provozovatelů o toto školení byla několikrát navyšována ubytovací kapacita. Na programu byly již tradičně teoretické přednáškové bloky zahrnující výklad aktuálních technických norem a právních předpisů související s údržbou a obsluhou elektrických zařízení lanových drah.

Jako doplňkový program pak na účastníky školení čekala exkurze v místním Peckém pivovaru a v neposlední řadě také exkurze na Lanovou dráhu Sněžka.

Poslední den byl již tradičně věnován ověřování znalostí v podobě písemných testů a ústního přezkoušení dle příslušných vyhlášek.

Kancelář ALDR děkuje všem účastníkům i provozovatelům za hojnou účast a blahopřejeme k úspěšnému složení zkoušek.