17.09.2013

Asociace lanové dopravy je jednou z prvních, která byla s MMR na zahájení pilotního programu Českého systému kvality služeb.

O tomto víkendu jsme v Heřmanově Městci v prostorách turistického informačního centra zahájili pilotním školením ve spolupráci s partnerskými asociacemi (Asociace turistických informačních center ČR, Asociace kempů ČR, Asociace lanové dopravy ČR) Český systém kvality služeb.

  

    Každá pilotní organizace vybrala jednoho zástupce, který se zúčastnil dvoudenního školení pro Trenéry kvality stupně I. Všichni účastníci školení absolvovali úspěšně a my tak máme prvních 13 certifikovaných Trenérů kvality stupně I Českého systému kvality služeb. Trenéři na sebe vzali velký úkol, a sice jako první implementovat požadavky Českého systému kvality služeb ve své organizaci, získat pro svou organizaci Certifikát kvality stupně I a svým příběhem inspirovat další poskytovatele služeb v České republice k zapojení se do systému. Všem pilotním organizacím děkujeme za velmi aktivní přístup a přejeme mnoho úspěchu na cestě ke kvalitě. Věříme, že jim budeme zanedlouho předávat Certifikát kvality stupně I Českého systému kvality služeb. První lyžařská střediska, která zavedou systém kvality služeb, jsou Harrachov, Chotouň a Paprsek jejichž management se zůčastnil tohoto dvoudenního školení.

Fotogalerie ZDE