Pracujete ve službách cestovního ruchu? Chcete se neustále zlepšovat? Pak je nejvyšší čas zapojit se do Českého systému kvality služeb.

 

Kdo se rozhodne do systému začlenit a projde úspěšnou certifikací, získá značku „Q“. Ta je poznávacím znamením pro koncového zákazníka. Napovídá mu, že se setkává s profesionálním přístupem a permanentní snahou zkvalitňovat poskytované služby.

Vlastníkem systému je Ministerstvo pro místní rozvoj ČR. Funkci realizátora a tzv. Specializovaného pracoviště plní od ledna 2016 agentura CzechTourism. Na realizaci se zároveň podílí profesní asociace.        

 

TECHNICKÝ PŘEDPOKLAD KVALITY pro služby lyžařských středisek

Majitelé a provozovatelé lyžařských středisek a lanovek, kteří mají zájem se do ČSKS zapojit, musí nejprve splnit tzv. technický předpoklad kvality. Tím se rozumí mít platný certifikát klasifikace vydané Asociací lanové dopravy.

PROČ se zapojit? 

Získáte náskok před konkurencí. Kvalitní služby jsou pro zákazníky důležitým filtrem při jejich výběru a nákupu. Spokojenost s nimi je také hlavním důvodem dalšího doporučení. Navíc vám management kvality pomůže zoptimalizovat i vaše interní procesy, což může vést ke snižování nákladů a zvyšování vašeho zisku.

Kromě základního tréninku managementu kvality, pořádáme každoročně pro pracovníky certifikovaných organizací odborné vzdělávací kurzy (nejen pro vyškolené Trenéry kvality, ale i pro ostatní kolegy). Jedná se např. o školení zaměřená na sociální sítě, řešení stížností nebo psychologii reklamy.

Všechna školení jsou pro vás zdarma! Sledujte aktuality na www.csks.cz.

JAK získat certifikát?

Registrujete se do systému, absolvujete dvoudenní školení a získáte kvalifikaci tzv. Trenéra kvality. Nabyté vědomosti vám umožní zpracovat požadovanou elektronickou dokumentaci. Ta vysvětluje, jakým způsobem plánujete ve své organizaci management kvality uplatňovat. Dokumenty jsou následně předloženy k posouzení Hodnotitelskému centru, a následuje rozhodnutí o udělení certifikátu. Termíny vypsaných školení ČSKS průběžně zveřejňujeme na webu ČSKS – sledujte aktuality.
 

 

KDE je značka Q vidět?

Aby se značka „Q“ rozšířila do povědomí veřejnosti, realizuje ČSKS propagační aktivity v celostátních médiích. Sledujte náš Facebookový profil a budete mít přehled o nově certifikovaných subjektech, ale i dalších zajímavostech ze světa kvality a ČSKS. Také spolupracujeme s volnočasovým portálem Kudy z nudy, na kterém představujeme certifikované subjekty ve spojení s tisíci tipy na kratší i delší výlety a akce po celé České republice.

Základ je ale u vás. Získejte certifikát Českého systému kvality služeb a chlubte se se značkou „Q“ v rámci svých marketingových aktivit.

Bližší informace k získání certifikátu jsou dostupné na www.csks.cz.

Podívejte se také na web pro koncové klienty www.sluzbyQ.cz.

                                                                

KONTAKT

Česká centrála cestovního ruchu – CzechTourism
Specializované pracoviště ČSKS
Vinohradská 46
120 41 Praha 2
www.csks.cz
info@csks.cz

 

 

 

 

 

 

AKTUALITY Z ČSKS!

19.11.2020

Přihlaste se k odběru newsletteru Kudy z nudy a nezmeškejte turistické novinky z celého Česka

O nejoblíbenějším českém cestovatelském portále Kudyznudy.cz jste už určitě slyšeli. Nabízí více než 80 000 nápadů a tipů na výlety, přehled sportovních a zážitkových aktivit, lázeňských a wellness zařízení, různých akcí a v neposlední řadě také služby v oblasti ubytování a gastronomie. Je tak skvělou zásobárnou inspirace jak pro tvorbu produktů, tak pro koncové návštěvníky.

VÍCE ZDE

 

15.11.2020

Najděte s Q na Kudy z nudy tu nejlepší inspiraci pro vaše výlety po českých regionech

Plánujete si rádi výlety dopředu a zároveň je pro vás na vašich cestách důležitá kvalita služeb? Výborně! Potom je pro vás tou nejlepší volbou cestovatelský portál Kudy z nudy a značka Q.

VÍCE ZDE

 

13.11.2020

ČSKS a služby Q v médiích: Přehled mediální kampaně 2019/2020

Český systém kvality služeb vedl od listopadu 2019 do února 2020 rozsáhlou mediální B2C kampaň. Cílem kampaně bylo zvýšit povědomí o Českém systému kvality služeb (ČSKS) a značce „Q“. Za cíl si kladla také motivovat uživatele služeb k vyhledávání takto označených organizací. Součástí kampaně byly soutěže a reklamní spoty v televizích a rádiích i reportáže natočené ve spolupráci se subjekty certifikovanými ČSKS.

VÍCE ZDE

 

2.11.2020

Představte svou nabídku na nejoblíbenějším turistickém portálu českých výletníků Kudy z nudy

Kudy z nudy je projekt agentury CzechTourism, jehož cílem je podpora domácího cestovního ruchu. Portál využívá řada podnikatelů a dalších organizací v cestovním ruchu jako jeden z významných marketingových komunikačních nástrojů – přidejte se i vy!

VÍCE ZDE

 

21.10.2020

Snídáme s Novou v českých regionech

V rámci letošní mediální kampaně ČSKS představujeme ve spolupráci s certifikovanými destinačními agenturami zajímavosti z českých regionů také v reportážích ve Snídani s Novou.

VÍCE ZDE

 

7.10.2020

Školení ČSKS do konce roku 2020 zrušena

Vzhledem k aktuálnímu vývoji ohledně nemoci COVID19 bylo rozhodnuto, že v roce 2020 se již žádná školení ČSKS neuskuteční. Toto se týká jak školení Trenérů kvality I. a II. stupně, aktualizačních kurzů, tak odborných školení pro pracovníky certifikovaných subjektů a dalších akcí.

VÍCE ZDE

 

30.9.2020

Toulavá kamera natáčí v regionech ČR

V rámci letošní mediální kampaně ČSKS vznikají také reportáže v oblíbeném pořadu Toulavá kamera. Do konce roku přinášíme, ve spolupráci s certifikovanými destinačními agenturami, pozvánky do každého z krajů.

VÍCE ZDE

 

ČSKS ve vašem mobilu

Aplikace pro mobilní telefony a tablety