15.10.2015 | http://www.ttg.cz/

Český systém kvality služeb a označení Q – záruka kvality ve Vašem podnikání.

Český systém kvality služeb je inovativní nástroj pro organizace poskytující služby v oblasti cestovního ruchu. Zapojeným subjektům pomáhá zkvalitnit jejich služby a nabízet špičkový servis zákazníkům. V současné době stále existuje možnost zapojit se do systému bezplatně

   Zákazník a jeho orientace na kvalitu služeb jsou pro subjekty cestovního ruchu alfou a omegou. Ministerstvo pro místní rozvoj ČR proto vytvořilo Český systém kvality služeb, který přichází s řešením a pracuje na dlouhodobém a systematickém zlepšování kvality služeb v organizacích cestovního ruchu. Označení Q již v rámci projektu získalo více než 400 firem, které prošly úspěšnou certifikací a získaly konkurenční výhodu.

   Zapojené subjekty mohou využívat stránky www.csks.cz a mobilní aplikaci ČSKS pro vlastní prezentaci, stejně jako označení záruky kvality Q a prostor v tištěných materiálech ČSKS.

   Zlepšete kvalitu svých služeb i Vy a nepropásněte poslední šanci pro bezplatné zapojení do systému. Absolvujte do konce října 2015 dvoudenní školení trenéra kvality a do 15. listopadu 2015 podejte žádost o certifikaci zdarma. Bližší informace najdete na stránkách www.csks.cz.

 

Zdroj: www.ttg.cz