Termín: 21.02.2019 - 24.02.2019

Místo konání: Praha

Vyrazte na největší veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD 2019


Ve dnech 21. až 24. února se na pražském holešovickém výstavišti roztočí jeden z nejvýznamnějších cestovatelských veletrhů – HOLIDAY WORLD 2019. Pokud patříte mezi cestovatele a nadšené dobrodruhy, rozhodně byste na takové akci neměli chybět.
Unikáty více než 40 zemí planety tu představí renomované cestovní kanceláře a agentury. Kromě atraktivních exotických i tuzemských destinací poprvé přinese HOLIDAY WORLD i umění, a to v rámci premiérového souběhu s veletrhy PAMÁTKY – MUZEA – ŘEMESLA.  
Nedílnou součástí veletrhu bude i oblíbený festival Prima ZOOM World Film, který v rámci víkendového programu nabídne přehlídku filmů, autogramiád a cestovatelských přednášek. Velkým lákadlem celé akce je také atraktivní soutěž Zájezdy za milion, ve které má každý návštěvník šanci zabojovat o hlavní cenu. Tou je desetidenní zájezd luxusní výletní lodí od společnosti RIVIERA TOUR.

Vyrazte na veletrh HOLIDAY WORLD nabrat ten nejčerstvější vítr pro nadcházející turistickou sezónu. Více o akci na www.holidayworld.cz.