21.02.2013

Newsletter 1/2013

Nový Měsíčník přináší informace o aktuálním dění v oboru - o projektu MPSV Stáže ve firmách, spolupráci ALDR s portálem Seznam.cz, o "anticeně", jež byla ALDR udělena, reaguje na reportáž Jana Tuny pro D-test a informuje o připravovaném projektu MMR Český systém kvality služeb a s ním související klasifikaci českých lyžařských areálů.

Připojené soubory

K tématu také

 • Newsletter 3/2014
  Ohlédnutí za veletrhem InterMountain 2014, termíny školení obsluh LV, marketingová příležitost
 • Newsletter 2/2014
  SkiliftCup 2014, nehoda nákladního výtahu ve Špindlerově Mlýně, výhodné tarify a přehled důležitých akcí
 • Newsletter 1/2014
  Nový Měsíčník ALDR se zajímavými informacemi a akcemi, které vám v novém roce pomohou ušetřit. Věnujte mu prosím pozornost.
 • Newsletter 5/2013
  Vánoce s ALDR – Volání za hubičku – Sleva na PHM, nejlevnější pojištění na trhu, nejlepší cena elektřiny – čtěte!
 • Newsletter 4/2013
  Informace o školeních obsluh lyžařských vleků, rozložení prázdnin ve školním roce 2013/2014, zprávy o nových projektech CzT a MMR, zprávy pro majitele bufetů, restauračních provozů a ubytovacích služeb od SOCR a tradičně množství užitečných odkazů.
 • Newsletter 3/2013
  Přírodě neporučíš a paní Zima se letos odmítá vzdát své vlády. Proto jsme odvolali zamykání zimy - Ski Lift Cup. Ale pokud si při plném provozu svého střediska najdete čas přečíst třetí letošní měsíčník, dozvíte se o novele Zákoníku práce v oblasti řetězení pracovních poměrů na dobu určitou a najdete zdfe odkaz na objednání místa v zájezdu na veletrh Interalpin Innsbruck v e-shopu ALDR.
 • Newsletter 2/2013
  Další vydání měsíčníku upřesňuje stanovisko k vožení dětí na vleku na koleně, informuje o způsobu přihlašování na blížící se mejdan na sněhu - XX. ročník závodu horalů v obřím slalomu Ski Lift Cup, informuje o možnosti sjednat si ubytování v Rakousku v průběhu veletrhu Interalpin Innsbruck a upozorňuje na významnou akci v oblasti cestovního ruchu, konferenci Hospitality&Tourism Summit 2013, jehož se letos poprvé zúčastní také ALDR.
 • Měsíčník, Slunečník a Větrník 10/12
  V novém newsletteru uvádíme informace tom, jak se přihlásit na školení obsluh lyžařských vleků a jakým způsobem zaslat podklady o svém středisku pro tiskovou konferenci. Dále se dozvíte, kdo vyhrál ceny v anketě o nejkrásnější expozici na veletrhu InterMountain, doporučíme vám marketingovou aktivitu, která stojí za to, a informujeme o aktualitách v legislativě.
 • Měsíčník, Slunečník a Větrník 04/2012
  Další číslo info měsíčníku ALDR je tady. Přečtěte si článek o Valné hromadě Svazu provozovatelů lanovek a vleků, který od 25. dubna nese nový název Asociace lanové dopravy, o.s. nebo zajímavé poznatky JUDr. Michala Žižlavského na téma "Nový občanský zákoník - stavby a pozemky a další zajímavosti z oboru.
 • Měsíčník, Slunečník a Větrník 03/2012
  Přečtěte si, co se v březnu událo ve světě lanové dopravy v Měsíčníku, Slunečníku a Větrníku, který vydává ALDR.