OD ROKU 2014 JSOU PROVOZOVATELÉ INFORMOVÁNI PROSTŘEDNICTVÍM EMAILOVÉHO ZPRAVODAJE.

Další články ...

Newsletter 3/2014

Ohlédnutí za veletrhem InterMountain 2014, termíny školení obsluh LV, marketingová příležitost

Newsletter 2/2014

SkiliftCup 2014, nehoda nákladního výtahu ve Špindlerově Mlýně, výhodné tarify a přehled důležitých akcí

Newsletter 1/2014

Nový Měsíčník ALDR se zajímavými informacemi a akcemi, které vám v novém roce pomohou ušetřit. Věnujte mu prosím pozornost.

Newsletter 5/2013

Vánoce s ALDR – Volání za hubičku – Sleva na PHM, nejlevnější pojištění na trhu, nejlepší cena elektřiny – čtěte!

Newsletter 4/2013

Informace o školeních obsluh lyžařských vleků, rozložení prázdnin ve školním roce 2013/2014, zprávy o nových projektech CzT a MMR, zprávy pro majitele bufetů, restauračních provozů a ubytovacích služeb od SOCR a tradičně množství užitečných odkazů.

Newsletter 3/2013

Přírodě neporučíš a paní Zima se letos odmítá vzdát své vlády. Proto jsme odvolali zamykání zimy - Ski Lift Cup. Ale pokud si při plném provozu svého střediska najdete čas přečíst třetí letošní měsíčník, dozvíte se o novele Zákoníku práce v oblasti řetězení pracovních poměrů na dobu určitou a najdete zdfe odkaz na objednání místa v zájezdu na veletrh Interalpin Innsbruck v e-shopu ALDR.

Newsletter 2/2013

Další vydání měsíčníku upřesňuje stanovisko k vožení dětí na vleku na koleně, informuje o způsobu přihlašování na blížící se mejdan na sněhu - XX. ročník závodu horalů v obřím slalomu Ski Lift Cup, informuje o možnosti sjednat si ubytování v Rakousku v průběhu veletrhu Interalpin Innsbruck a upozorňuje na významnou akci v oblasti cestovního ruchu, konferenci Hospitality&Tourism Summit 2013, jehož se letos poprvé zúčastní také ALDR.

Newsletter 1/2013

Nový Měsíčník přináší informace o aktuálním dění v oboru - o projektu MPSV Stáže ve firmách, spolupráci ALDR s portálem Seznam.cz, o "anticeně", jež byla ALDR udělena, reaguje na reportáž Jana Tuny pro D-test a informuje o připravovaném projektu MMR Český systém kvality služeb a s ním související klasifikaci českých lyžařských areálů.

Měsíčník, Slunečník a Větrník 10/12

V novém newsletteru uvádíme informace tom, jak se přihlásit na školení obsluh lyžařských vleků a jakým způsobem zaslat podklady o svém středisku pro tiskovou konferenci. Dále se dozvíte, kdo vyhrál ceny v anketě o nejkrásnější expozici na veletrhu InterMountain, doporučíme vám marketingovou aktivitu, která stojí za to, a informujeme o aktualitách v legislativě.

Měsíčník, Slunečník a Větrník 04/2012

Další číslo info měsíčníku ALDR je tady. Přečtěte si článek o Valné hromadě Svazu provozovatelů lanovek a vleků, který od 25. dubna nese nový název Asociace lanové dopravy, o.s. nebo zajímavé poznatky JUDr. Michala Žižlavského na téma "Nový občanský zákoník - stavby a pozemky a další zajímavosti z oboru.

Měsíčník, Slunečník a Větrník 03/2012

Přečtěte si, co se v březnu událo ve světě lanové dopravy v Měsíčníku, Slunečníku a Větrníku, který vydává ALDR.

Měsíčník, Slunečník a Větrník 02/2012

Již podruhé se k vám dostává Měsíčník, Slunečník a Větrník vydaný Asociací lanové dopravy, ve kterém se dočtete novinky tohoto měsíce.

Měsíčník, Slunečník a Větrník 01/2012

První elektronický měsíčník ALDR obsahující informace o aktuálním dění v oblasti lanové dopravy na počátku roku 2012 i s webovými odkazy na důležité instituce a webové stránky

Akce

03.09.2024 - 05.09.2024

Wellness Hotel Bouda Máma, Pec p. Sněžkou

Školení pracovníků elektro LD